Sepetim ( 0 )

HAKKIMIZDA

Hakkımızda Sayfası Görseli

 

Guvenlikkamerasistemleri.com hakkında

2007 yılında İstanbul'da kurulan Sertek Bilişim, küçük ölçekli bir güvenlik sistemleri girişimcisi olarak başladığı serüvenine 11 yılda birçok tecrübeyi sığdırdığı gibi, elde ettiği bu deneyimleri online platforma taşıyıp internet mağazasını açmaya karar verdi ve Guvenlikkamerasistemleri.com'u yayına aldı. Evlerinin, araçlarının veya işyerlerinin güvenliği için güvenlik sistemleri satın almak isteyen herkese tam müşteri memnuniyeti sloganıyla hizmet veren Guvenlikkamerasistemleri.com, tedarikten ödemeye, kargolamadan kuruluma tüm satış sürecini kusursuz bir organizasyonla sağlamak için sürekli bir gelişim içerisindedir.


Guvenlikkamerasistemleri.com
 üzerinde ne satın alabilirsiniz?

Ip kamerası ve ahd kamera seti gibi güvenlik kameraları, işyeri veya ev alarm sistemleri, kayıt cihazları, led ve lcd monitörler, güvenlik geçiş sistemleri, otopark plaka tanıma sistemi, araç kamerası gibi güvenlik sektöründeki tüm ihtiyaçlarınızı Guvenlikkamerasistemleri.com sitemizden karşılayabilirsiniz.

Güvenlik ürünü ihtiyaçlarınızı tam memnuniyet hedefiyle temin ediyoruz.

11 yıllık sektör tecrübemiz ile Sertek Bilişim olarak, işletmelere sunduğumuz satış ve kurulum hizmetimizi online platforma taşıyarak hem son kullanıcı hem de bayiler için en iyi fiyat ve tedarik imkanını sağlamayı hedefliyoruz. İnternet mağazımızda, kolay ödeme seçenekleri ve hızlı kargolama sürecimizle alışverişlerinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Eviniz veya işyeriniz için en mükemmel ürünü seçtiğinizden emin olmak için hem satış öncesi hem satış sonrası 7/24 tüm sorularınızı yanıtlayabilecek ekibimiz sizlere destek olmak için hazır bulunmaktadır.

İster alarm, ister kamera, ister güvenlik geçiş sistemleriyle uçtan uca tüm güvenlik sistemlerini en iyi müşteri deneyimi ve güvenli ödeme yöntemleriyle sizlerle buluşturuyoruz.

Güvenliğiniz ve güveniniz bizim önceliklerimiz arasında ilk sırada. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.