Yükleniyor... Lütfen bekleyiniz...

E-Bülten Kayıt


Speed Dome Kamera Sistemleri

CCTV kamera sistemlerinin içerisinde en gelişmiş olanı Speed dome kameralardır. Speed dome kameralar sağa-sola, yukarı-aşağı gibi hareket etme özelliklerine sahiptir. Ayrıca elde edilen görüntüyü yaklaştırma ve uzaklaştırma gibi fonksiyonlarına da sahiptir. Speed dome kameralar günümüzde PTZ kamera ( PAN, TİLT, ZOOM ) ismi ile de anılmaktadır.

PTZ kameraların hareket ve zoom kontrolü dijital olarak yapılmaktadır. Speed dome kameralar seri haberleşme protokolü RS-485 ile kontrol edilebilir. Speed dome kameraların zoom özelliği ile daha uzak noktaları kayıt altına almayı kolaylaştırır. Speed dome kameralar iç / dış her ortamda çalışma olanağı sağlar. Özellikle dış ortamdaki kardan, yağmurdan ve yüksek sıcaklıktan etkilenmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Speed dome kameralar nehir, orman, karayolu, demiryolu, havaalanı, liman, petrol sahası, plaza, park, sokak, istasyon, stadyum gibi çeşitli geniş alan gözetimi gerektiren uygulamalarda kullanılır.

Speed Dome kameralar Güvenlik Kamera Sistemleri ürünleri çeşitlerinden olması ile beraberinde standart güvenlik kameraları ürünlerinden çok daha farklı bir yapıya sahiptir. Hareketli kameralardan olan Speed dome güvenlik kamerası özellikle kalabalık bulunan alanlarda uygulanmaktadır. Nesnelere ve kişilere yakınlaşmak ve detaylı olarak inceleyebilmek için speed dome güvenlik kameraları yaygın olarak kullanılmaktadır.

Speed Dome Kamera Fiyatları

Speed dome kamera fiyatları satın alınacak olan speed dome kamera özelliğine göre değişmektedir. Speed dome güvenlik kameraları optik zoom özellikleri ve diğer teknik yapısal özellikleri ile aralarında fark bulunmaktadır. Speed dome kamera sistemi fiyatlarını etkileyen unsurların başında teknik özellikleri ve satın alınacak olan markanın etkisi bulunmaktadır.

Speed dome kamera fiyatları için firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Uygun, ucuz, ekonomik speed dome kamera çeşitleri için fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Speed Dome Kamera çeşitleri, Speed dome kamera özellikleri ve speed dome kamera fiyatları için firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Speed dome kamera çeşitleri | Speed dome kamera özellikleri | Speed dome kamera fiyatları

Speed Dome Kamera FiyatlarıSpeed Dome Kamera ÖzellikleriSpeed Dome Kamera